D'Nash Fans Lituania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovizija 2008

+4
mige_D'nash
espositadeJavi
Tinute
Angie
8 posters

Go down

Eurovizija 2008 Empty Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Sk. 06 01, 2008 11:10 am

Cia galesime pasidalinti Eurovizijos ispudziais Wink
Pasakykite, kas jums labiausiai patiko, kas nepatiko, kas prajuokino, o kas - pravirkde Wink


Na, man tai patiko Dima Bilan!!! Saunuolis, tikrai plusejo zmogus, dirbo daug, uztai ir laimejo...
O labiausiai buvo gaila San Marino, nes manau, kad tikrai geras debiutas buvo! Man labai patiko...

Na, o kvailaisui pasirodymai butu Airijos ir Estijos Laughing Laughing Laughing
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Tinute Sk. 06 01, 2008 1:04 pm

Tai va.. jei atvirai, maciau tik pro migla as ta eurovizija, nes mano brolio gimtadienis buvo, tai ne tas galvoj buvo, bet...
Man tai jei kalbant apie dainas....
zinoma Believe.... Dima Bilan...
po to, Vokieciu daina, zinoma Armenija,
tai va.. sitas maciau tai fainos buvo..
ai dar graiku visai nko... izraelis daina pusetina tik vaikinas gejiskai atrode....
Embarassed Embarassed
Tai va... na o laimetojas... Bilano suvaidintos emocijos manes nepapirko... daina gera.. bet prikimsta i pasirodyma daug, na zinoma kai tiek pinigu turi kur cia nenusisamdysi pasaulio ciuozimo cempionu....
Rolling Eyes , galejo laimet ir kas nors kitas, bet kai turi tiek fanu kaip Bilanas nedaug prosvaisciu lieka kitiems pasirodyt...
Na va.. mano nuomone tai tokia.. galeciau ilgai destyti, bet ir taip per daug kalbu, tai dar atsibost galiu Laughing
Tinute
Tinute
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-04-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

https://dnashlt.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Sk. 06 01, 2008 1:23 pm

Gerbiu tavo nuomone, Tina, tik noreciau siek tiek pataisyti Wink
Bialn'as Plushenko's nesisamde uz pinigus, nes jie yra labai geri draugai, be to, Plushenko yra Bilan'o tos manager'es (ar kas ji tokia) vaikinas, kiek zinau Wink Ir is tiesu, Dima vaziavo i Eurovizija su vieninteliais jam likusiais zmonemis - Yana, Edvinas, Evgenijus ir jo mergina.
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Tinute Sk. 06 01, 2008 1:30 pm

Angie rašo: Dima vaziavo i Eurovizija su vieninteliais jam likusiais zmonemis - Yana, Edvinas, Evgenijus ir jo mergina.

vaziavo? tai jis taip nusibankrutavo, per tuos narkotikus nusivaziavo iki tokio lygio kad net bilietui lektuv nebeliko pinigu?????hahaha
joke... na, gali but, kai as juo nesidomiu man susidare toks ispudis kad vaikinas is neturejimo ka veikti pasisamde keleta geru, zinomu atlikeju, padare sou ir fin.... he win..
Tinute
Tinute
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-04-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

https://dnashlt.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Sk. 06 01, 2008 1:33 pm

Ne, is tiesu viskas ne visai taip.
Jau nekalbant apie tai, jog i narkomana man jis visiskai nenesa Rolling Eyes
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Tinute Sk. 06 01, 2008 1:39 pm

Angie rašo:Ne, is tiesu viskas ne visai taip.
Jau nekalbant apie tai, jog i narkomana man jis visiskai nenesa Rolling Eyes

na dabar ne, bet pries pora meteliu .. gandai sklande kad taip... ai, tiesa pasakius .. ne mano reikalas, ir ne mano bedos,,,, ispustas sou man tas Bilano pasirodymas.... bet cia tik mano nuomone ir ji lieka man Very Happy
Tinute
Tinute
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-04-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

https://dnashlt.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Sk. 06 01, 2008 1:42 pm

Jei viskas, ka sako zmones, butu teisybe, tai tuomet is Bilano jau butu likes tik paminklinis akmuo... Rolling Eyes
Na, o man tai labai patiko visas jo pasirodymas, labai simboliska viskas.
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  espositadeJavi Pir. 06 02, 2008 3:10 am

o man labai gaila kad nelaimejo gruzija... Diana Gurtskaja - peace will come ... ji labai graziai padainavo ir scenoj puikiai pasirode... puikus balsas... seip dar labai armenija patiko - qele qele Very Happy:D danijos - all night long... irgi labai sauni daina...
atvirai kalbant Dima Bilan man visai nepatiko... o isvisos eurovizijos SLYKSCIAUSIAI pasirode Airija.. Kalakutas Very Happy:D:D
espositadeJavi
espositadeJavi

Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-04-25
Age : 31
Miestas : Ispanija/sevilla/ Javi lova :D

http://www.dnashfclt.eforum.lt

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  mige_D'nash Pir. 06 02, 2008 5:13 am

Ooo man lb patiko Bilan'o daina Twisted Evil (kas i bilan'o koncerta 09.12 Twisted Evil ? ) hmm..
dar lb patiko svedijos, tik gaila kad 18 vieta paeme, dar armenija, azerbaidzanas, danija visaj nk Very Happy
sitoj eurovizijoj buvo lb daug geru dainu, bet labiausiai bilanas Laughing Laughing Embarassed
lb nepatiko graikijos (ir uz ka trecia vieta jai..?..) Very Happy
nu ir viskas Very Happy Laughing
mige_D'nash
mige_D'nash

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-04-17
Age : 31
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Pir. 06 02, 2008 5:43 am

As varysiu i Bilano konca, tik dar nzn, ar i Vilniu, ar i Siaulius Cool
Priklauso nuo to, kur mane vezti sutiks Laughing Laughing Laughing

Man Graikija irgi nepatiko, nors daina man visai nieko, bet pati Kalomira tai jau tooookia is saves"barbe" dare Laughing Pamatytum jus jos kai kuriuos interview, kosmariskai juokinga Laughing Laughing Laughing
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  VictoriaNASH Pir. 06 02, 2008 9:51 am

espositadeJavi rašo:o man labai gaila kad nelaimejo gruzija... Diana Gurtskaja - peace will come ... ji labai graziai padainavo ir scenoj puikiai pasirode... puikus balsas... seip dar labai armenija patiko - qele qele Very Happy:D danijos - all night long... irgi labai sauni daina...
atvirai kalbant Dima Bilan man visai nepatiko...

Aha,man Bilanas irgi nepatiko.Vos televizoriaus nesudaužiau,kai pamačiau,kad jis laimėjo.Bet pagalvojau,kad neverta dėl jo televizorių daužyt.XD Laughing O dėl Gruzijos sutinku.Man labiausiai patikęs pasirodymas.Be Gruzijos patiko dar 'braliūkas' Latvija,Graikija,Ukraina,Armėnija,Andora ir Švedija.
VictoriaNASH
VictoriaNASH

Pranešimų skaičius : 288
Join date : 2008-04-16
Age : 30
Miestas : Where butterflys make kuti kuti in my stomach

http://www.mikelhennetlt.forumo.biz

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Godule Pir. 06 02, 2008 10:22 am

Joa Gruzija tai tikrai gerai pasirode ir pas ta mergina geras balsas ir as galvojau kad ji tikrai laimes... bet kutr tau Dima laimejo taip susiparinau, nors as pries ji nko blogo neturiu bet..
Man dar visai patiko Graikija svedija Ukraina dar visai nieko Armenija na ir zinoma 'braliūkas' Latvija Smile
kas dar cia mmmmhhhm aj apie Airija tai as geriau patilesiu, mat su kalakutu i scena isejo Very Happy Very Happy Very Happy O apie Ispanijos atstova na ka as zinau galejo ir geresni isrinkti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Va dar prancuzas taip ramej pasirode Laughing na ir viskas turbut ..... Very Happy Very Happy Very Happy
Godule
Godule

Pranešimų skaičius : 466
Join date : 2008-04-16
Age : 32
Miestas : Kaunas

http://www.mikelheenet.forumo.biz

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  espositadeJavi Pir. 06 02, 2008 12:22 pm

"braliukas" latvija... Very Happy:D:D:D:D:D:D:D cia geras...
man seip latviai nepatiko... eitu su tokia daina vaikuciam dainuot gereu o ne tokiam konkurse zmonyja juokint... ( nu cia mano nuomone)

"we are pirates of the sea" Very Happy:D:D
espositadeJavi
espositadeJavi

Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-04-25
Age : 31
Miestas : Ispanija/sevilla/ Javi lova :D

http://www.dnashfclt.eforum.lt

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Pir. 06 02, 2008 2:00 pm

Latviams tai pasiulyciau su tokia daina nebent i Junior Eurovizija vaziuoti. Stai ten gal ir tiktu... O cia gal nereikia zmoniu juokinti? Ir taip juokinga jau... Rolling Eyes Tik daznai juokas pro asaras buna.

O del Gruzijos, man ta daina visiskai nepatiko Neutral Ziuredama Eurovizija perziuriu Gruzijos pasirodyma vien del to, kad mano mamai visai nieko, o man nicniekas nepatiko, kaip minejau. Pradedant daina, baigiant sokejais. Ir aciu Dievui, kad nelaimejo Rolling Eyes (Kalbant apie tai, geriau jau Gruzija butu siuntusi daina "Freedom"... Ten bent jau daina grazi).

Ai va, kas man dar visai patiko, tai Islandija. Ir tas vaikinas man kazkuo simpatiskas, jo sukuosena man iskart primine Ony Laughing Tik stai, uzimtas jis, turi vaikina... Rolling Eyes Laughing

O siaip, manau, kad siais metais Eurovizija yra labai nusisekusi (mano atzvilgiu), nes visi mano favoritai gavo tikrai neprastas vietas, o laimejo mano numyletinis Cool Gaila tik vieninteliu Miodio, kurie taip neteisingai liko pirmojo pusfinalio gale Rolling Eyes
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Tinute Antr. 06 03, 2008 7:39 am

Angie rašo:
Ai va, kas man dar visai patiko, tai Islandija. Ir tas vaikinas man kazkuo simpatiskas, jo sukuosena man iskart primine Ony Laughing Tik stai, uzimtas jis, turi vaikina... Rolling Eyes Laughing


hmmm.. vaikina?.. o cia jau sunki situacija, nepasivarzysi,... su mergina tai galetum.. Laughing Laughing
Tinute
Tinute
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-04-14
Age : 32
Miestas : Kaunas

https://dnashlt.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  espositadeJavi Antr. 06 03, 2008 8:50 am

nebent mergina panasi i vyra!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing juokauju
espositadeJavi
espositadeJavi

Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-04-25
Age : 31
Miestas : Ispanija/sevilla/ Javi lova :D

http://www.dnashfclt.eforum.lt

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Angie Antr. 06 03, 2008 9:41 am

Na nemaciau as jo vaikino/merginos/namines bezdzioneles Laughing
Nors....o gal ir maciau, kai pagalvoji... Tik jeigu ten tas pats zmogus Laughing
Angie
Angie
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2008-04-18
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Godule Antr. 06 03, 2008 10:18 am

Man Islaindija ir visai nieko pasirode Ir ta jo sukuosena kazkuom i Onio nese Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Man dar patiko Danijoas atstovas Simono Mathew. Bet ar jus Matet koks jis panasus i musiskius Manta Jenkeviciu ir Leo.... Very Happy Very Happy Very Happy man net akis isoko kai pamaciau ji pasirodanti pusfinali Very Happy Very Happy Very Happy bet taip ziurint isvienos puses kaip ir Mantas o is kitos kaip ir Leo.... Na bent man ir mano mamai jie panasus.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Godule
Godule

Pranešimų skaičius : 466
Join date : 2008-04-16
Age : 32
Miestas : Kaunas

http://www.mikelheenet.forumo.biz

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  mige_D'nash Antr. 06 03, 2008 1:15 pm

Ziaurej panasus i Leo Very Happy
kaip pamaciau Danijos pasirodyma, net sustingau, galvojau ka cia veikia Leo... Laughing Laughing Laughing
mige_D'nash
mige_D'nash

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-04-17
Age : 31
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Monikute Tr. 06 04, 2008 5:13 am

Joa...cia kaip Leo ir Manto misinys tas dainininkas Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Monikute
Monikute

Pranešimų skaičius : 216
Join date : 2008-04-15
Miestas : Druskininkai

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Godule Tr. 06 04, 2008 9:13 am

Nu sakau ziaurej pnasus Very Happy Manto ir Loe Brolis Dvinys Very Happy Very Happy Very Happy Man tai jie ziaurej pansus bet labiau nesa man i Leo negu y Manta.... O gal ir y juos abu... Very Happy Very Happy Very Happy Bet panasus... Very Happy
Godule
Godule

Pranešimų skaičius : 466
Join date : 2008-04-16
Age : 32
Miestas : Kaunas

http://www.mikelheenet.forumo.biz

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Livaja Sk. 07 27, 2008 6:11 am

Man labiausiai patiko danas. O dėl panašumo, manau, kad jis išvaizda panašus į Leo, o judesiais, elgesiu į Mantą:]
Livaja
Livaja

Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-05-16
Age : 33
Miestas : Panevėžys

http://musica.forumr.net

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Godule Sk. 07 27, 2008 8:41 am

aga man danas ir patiko Very Happy Manto ir Leo misinys Cool
Godule
Godule

Pranešimų skaičius : 466
Join date : 2008-04-16
Age : 32
Miestas : Kaunas

http://www.mikelheenet.forumo.biz

Atgal į viršų Go down

Eurovizija 2008 Empty Re: Eurovizija 2008

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume